Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Majáky a výstražná světla
  3. Predátor LED FT-210 N modrý 12/24V (1ks)

Predátor LED FT-210 N modrý 12/24V (1ks)

Směrové majáky kategorie XA1 jsou vybaveny 3 vysoce účinnými LED OSRAM. Díky systému dvojitých čoček použitého v lampě je světlo vyzařované diodami za... celý popis
544,50 Kč
450,00 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:66210
Výrobce:Fristom
Pro napětí:10 - 24V
Typ světla:stroboskopické
Provedení světla:LED
Funkce světla:výstražné, modré
Rozměr (mm):84 X 28 X 19
Krytí IP:68
Kompletní specifikace

Směrové majáky kategorie XA1 jsou vybaveny 3 vysoce účinnými LED OSRAM. Díky systému dvojitých čoček použitého v lampě je světlo vyzařované diodami zaostřeno a směrováno správným směrem. Vyzařovaný světelný paprsek lze zaznamenat i v těch nejtěžších povětrnostních podmínkách, a to jak ve dne, tak v noci.
Úkolem majáku FRISTOM je především zlepšit bezpečnost silničního provozu, proto je světelná účinnost svítilny na nebývalé úrovni. Lampa vydává několik plně homologovaných výstražných záblesků, které lze jednoduchým a přátelským způsobem vyměnit. Všechny svítilny z řady FT-210 jsou navíc vybaveny dvěma skupinami synchronizace, díky které jsou světelné signály vydávané vozidlem organizované a pro pozorovatele přátelské. Synchronizační systém je kompatibilní se svítidly řady FT-200, což umožňuje jejich vzájemné propojení.
Tělo svítidla je vyrobeno z nárazuvzdorného materiálu a v kombinaci se stínidlem svítidla z polykarbonátu (PC) vytváří mimořádně odolný výrobek, odolný vůči mechanickému poškození a nárazům i vlhkosti, což potvrzují vhodné certifikáty.

Vysoká spolehlivost, moderní tvar a kompaktní design svítilny předurčují tento produkt k širokému využití v moderních speciálních vozidlech, např. pro přepravu velkorozměrových nákladů, vozidel pro opravy a výstavbu silnic, silniční asistenční služby a také v popelářských vozech.