Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
O nás

Staráme se o to, abyste byli na silnicích, polích nebo lesních cestách vidět a abyste sami viděli. Jsme rodinná firma a přiznáváme, že jsme propadli světlům, která zvyšují bezpečnost téměř všeho, co se pohybuje na silnicích. Osvětlení vozů je klíčové pro bezpečnost všech účastníků silničního provozu, proto prodáváme jen kvalitní osvětlení a další prvotřídní příslušenství pro vozidla.

Prodáváme skvělá LED světla
Maloobchodně i velkoobchodně prodáváme osvětlení automobilů, nákladních vozů, zemědělských strojů a vleků. Na skladu máme autožárovky předních značek, elektromateriál, hadicové spony nebo mazací techniku a další příslušenství, bez kterého se řidiči neobejdou. Naším nejsilnějším sortimentem ale zůstává osvětlení vozidel, především dynamicky se rozvíjející oblast LED světel, včetně výstražných, pozičních, vnitřních a koncových LED světel nebo LED majáků. Najdete u nás prověřené značky LED osvětlení, jako je WAS, WESSEM, Fristom, Britax, JOKON a také světla na vozíky.

Jsme spolehlivý e-shop
LED osvětlení, elektromateriál i další motoristické potřeby u nás můžete snadno objednávat on-line. Protože máme velký sklad, který udržujeme plný, zašleme vám zboží obratem. Zakládáme si na rychlosti a komunikativnosti. Objednané zboží vám dovezou spolehliví kurýři do 24 hodin po celé České republice. Produkty rozvážíme také sami, k tomu nám slouží dva vozy Ford Transit. V jednom z nich provozujeme dokonce pojízdný obchod.

U nás máte servis
A to není vše. Víme, že s produkty je třeba dodat i kvalitní služby, takže pokud u svého provozu máte dílnu, poskytneme vám kompletní servis v oblasti ekologických mycích stolů. Zajišťujeme dodání a údržbu zařízení, stejně jako výměnu a zpětný odběr kapaliny. Dodáme vám také spotřební materiál nebo náhradní díly.

Nahlédněte do historie naší firmy
Jsme rodinná firma, kterou v roce 1994 založil Oldřich Šafránek. Začínali jsme s distribucí motorových olejů, zabývali jsme se servisem a prodejem mycích stolů i prodejem autopříslušenství. Do rodinného podnikání se připojila manželka pana Šafránka, Magda, a později také jejich synové Michal, Petr a jeho žena.

V roce 2005, krátce poté, co byla hlavní činnost firmy (prodej a servis mycích stolů) prodána jinému vlastníkovi, vznikla firma AP-Šafránek – Petr Šafránek, která se zaměřila na maloobchodní prodej osvětlení zemědělských strojů a vleků, autožárovek značek NARVA a Autolamp, elektromateriálu a hadicových spon NORMA. Postupně se záběr firmy rozšiřoval a přibývaly další produkty, především světla značek WAS a WESSEM, pracovní světla, poziční a koncová světla pro nákladní vozíky, stejně jako elektromateriál, například kabelové spojky.

Dalším důležitým milníkem se stal rok 2008, kdy vznikl internetový obchod www.ap-safranek.cz, kde tvoří hlavní nabídku právě LED osvětlení vozů. Nabídku e-shopu s LED osvětlením a dalším příslušenstvím stále rozšiřujeme. Například v roce 2012 jsme přešli na nový systém a doplnili přes 400 nových položek.

Významným mezníkem se stal i rok 2011. Oldřich Šafránek a jeho syn Petr spojili své síly, znalosti a zkušenosti a začali podnikat společně, formou sdružení. O rok později obnovili původní činnost firmy v oblasti servisu a prodeje ekologických mycích strojů. V roce 2013 koupili skladové prostory, takže se firma přestěhovala do svého a stále se rozrůstá a rozvíjí.