Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. LED osvětlení vozidel
  3. Koncová světla LED
  4. Koncové světlo W247DD/1703 LED 12/24 V levé

Koncové světlo W247DD/1703 LED 12/24 V levé

Nová řada zadních sdružených svítilen LED W247DD se vyznačuje inovativním designem a výrazným vzhledem. Díky novému tvaru obrysového světla jsou svíti... celý popis
2 601,50 Kč
2 150,00 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1703L
Výrobce:WAS
Pro napětí:12-24V
Typ světla:koncové
Provedení světla:LED
Funkce světla:obrysové, brzdové, směrové, mlhové, zpětné
Rozměr (mm):131x302x58
Krytí IP:IP6K9K
Montážní strana:levá
Typ uchycení:2 šrouby
Kompletní specifikace

Nová řada zadních sdružených svítilen LED W247DD se vyznačuje inovativním designem a výrazným vzhledem. Díky novému tvaru obrysového světla jsou svítilny na silnici dobře rozpoznatelné a viditelné. Moduly pozičního osvětlení LED jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, takže jednotlivé světelné body nejsou viditelné, pouze jejich tvar s poutavým neonovým efektem.

Svítilny jsou k dispozici s 5ti funkcemi. Hlavním rysem těchto světel je celočervený kryt. Nevídanou novinkou je dosažení bílého zpětného světla přes červený kryt. Celý povrch krytu je červený, takže plynule získáme poziční světlo, mlhové světlo a brzdové světlo. Technologie pro získání žlutého směrového světla přes červený kryt již byla vyvinuta a použita v našich předchozích svítilnách, takže největší inovací bylo získání pouze bílého světla. Úžasný efekt vzniká kombinací červeného pozičního světla a žlutého směrového světla v jedné oblasti.

A co víc, červený vnější kryt je speciálně utěsněn a montován pomocí 4 šroubů, což uživateli umožňuje jeho vlastní výměnu. Vnější kryt je vyměnitelný, je tedy plně univerzální, bez ohledu na to, jakou konfiguraci osvětlení si zákazník zvolí, je společným prvkem všech svítidel. Každý z modulů nacházejících se pod krytem je hermetický, takže i když dojde k poškození vnějšího krytu, žádný prvek uvnitř se nepoškodí, nedostane se do nich vlhkost ani prach.

Obal a kryt lampy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, odolného vůči teplotám a UV záření. Kromě toho má schválení pro elektromagnetickou kompatibilitu. Za zmínku stojí také další dostupné varianty svítilen řady W247 s bočním světlem W44 nebo bočním tykadlem W48. Kromě toho používáme tenčí pouzdro pro svítilny, které nejsou vybaveny bočním pozičním světlem nebo spodním osvětlením registrační značky.


Kromě toho se světla vyznačují snadnou montáží na vozidlo pomocí dvou šroubů M8x30 s roztečí 150 mm.

Všechny světla řady W247 ve všech variantách jsou k dispozici se statickými i dynamickými směrovými ukazateli. Katalogová čísla svítilen s dynamickým ukazatelem jsou vždy označena písmeny DD.

Poziční světlo

max. 5,5W

Brzdové světlo

max. 6W

Směrové světlo

max. 21W

Zpětné světlo

max 8W

Mlhové světlo

max. 5W