Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

CAROMA - Route66

CAROMA je originální vyvážená aromaterapeutická bylinná receptura určená pro řidiče. První pomoc CAROMA snižuje únavu, zklidňuje nervy, oddaluje mikro... celý popis
159,72 Kč
132,00 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:404055 Route66
Kompletní specifikace

CAROMA je originální vyvážená aromaterapeutická bylinná receptura určená pro řidiče.
První pomoc CAROMA snižuje únavu, zklidňuje nervy, oddaluje mikrospánek, posiluje soustředěnost na řízení auta.

Charakteristika:

Varianta žena
Jedete v kabrioletu a vítr si pohrává s Vašimi rozpuštěnými vlasy. Odložíc starosti jedete kamkoli. Hlavně pryč od starostí. A najednou za zatáčkou stojí On. Pronikavý pohled, tmavé vlasy, kožená vesta, džínová košile, třídenní strniště, vysoké zaprášené boty. Batoh opřený o kámen… Samozřejmě, že Vás napadlo zastavit. Pak si to zakážete. Pak pochybujete. Nakonec zastavíte… Pomalu Vás dojde….
Když nakonec vystupuje, víte, že na tohle dobrodružství budete ještě dlouho vzpomínat.
Varianta muž
V osmnácti letech jste snil o svobodě, o legendární Route66, která Vás s dlouhovlasou kočkou v džínových kraťasech a bílou košilí rozepnutou až k pupíku z piercingem provede napříč Amerikou městy, skalisky, lesy, kaktusy, pouštěmi... A ve dvaceti jste si pořídil dítě s úplně jinou ženskou, a k tomu hypotéku, a sen o Route66 byl fuč. A nejspíš se už nikdy nevrátí... Tak pro tyto případy existuje Caroma autoparfém Route66. Jen pro ten pocit. Pro ten úžasný pocit svobody a nezávislosti. Route66. Pro drsňáky a desperády v zaprášených botách.

Pokud Vám voní, nikdy Vás z nich nemůže bolet hlava.

Tuto výlučnou vlastnost mají pouze přírodní silice, nikoli syntetická benzenová vonítka, která Vám rozleptají palubní desku stejně jako plíce.
Jeden pohyb navíc a jedete s Caromou nikoli rychleji, ale bezpečněji a zodpovědněji.

Vyrobila Marta Schnaider. Nejstarší česká aromaterapeutická firma a největší evropský výrobce indikačních směsí. 
Testováno v akreditované laboratoři dopravní psychologie Kolín - www.dopravni-psycholog.cz

Aplikace lehkým nástřikem na koberečky nebo k pedálům vozu. V horkých dnech udržujte ve svislé poloze z důvodu rozpínání lihového nosiče.

 

Zboží zařazeno v kategoriích